MAN Česká republika

Prodejní síť MAN v Česku

Chceme pro vás efektivně a účinně utvářet budoucnost, protože naši zákazníci a řidiči a jejich potřeby jsou pro nás prioritou. MAN Truck & Bus Česká republika je vám k dispozici s individuálním poradenstvím a s rozsáhlou servisní sítí 5 servisních míst MAN a 21 servisními partnery MAN.

Vaše benefity

  • Silná síť služeb MAN orientovaná na zákazníka
  • Rychlé vyřízení vašich dotazů, objednávek a požadavků
  • Individuální poradenství přímo na místě
  • Přátelští kontaktní partneři v oblasti prodeje a servisu

Rozdělení prodejců podle typu vozidla

Seznam prodejců

Jméno Funkce Telefon Email Specializace Působnost
Milan Hrazdíra Vedoucí prodeje +420 736 620 180 milan.hrazdira@man.eu   Čechy
Miroslav Fišer Prodejce +420 736 502 916 miroslav.fiser@man.eu   Čechy
Libor Hanzlíček Prodejce +420 605 220 095 libor.hanzlicek@man.eu   Čechy
Tomáš Janda Prodejce +420 736 620 168 tomas.janda@man.eu   Čechy
Martin Rudolf Prodejce +420 736 620 185 martin.rudolf@man.eu Komunální vozidla Čechy
Roman Sumka Prodejce +420 736 620 153 roman.sumka@man.eu   Čechy
Martin Šturm Vedoucí prodeje Key Account +420 736 620 183 martin.sturm@man.eu   Čechy
Jan Vajs Prodejce +420 731 412 958 jan.vajs@man.eu   Čechy
Pavel Váňa Prodejce +420 736 620 190 pavel.vana@man.eu   Čechy
Jiří Votava Prodejce +420 736 620 182 jiri.votava@man.eu Hasičské vozidla Čechy
Pavel Grossmann Prodejce +420 736 511 979 pavel.grossmann@man.eu   Morava
Lukáš Hrabec Prodejce +420 731 194 396 lukas.hrabec@man.eu   Morava
Radoslav Kuba Prodejce +420 734 266 551 radoslav.kuba@man.eu   Morava
Jiří Měch Prodejce +420 736 502 915 jiri.mech@man.eu   Morava
Kamil Pazdera Prodejce +420 731 412 956 kamil.pazdera@man.eu   Morava

Seznam prodejců

Jméno Funkce Telefon Email Působnost
Milan Hrazdíra Vedoucí prodeje +420 736 620 180 milan.hrazdira@man.eu Čechy
David Rozehnal Produktový manažer +420 734 288 610 david.rozehnal@man.eu Praha, Středočeský, Severočeský a Západočeský kraj
Jan Michalík Prodejce +420 739 041 977 jan.michalik@man.eu Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj
Martin Pazdera Prodejce +420 703 890 080 martin.pazdera@man.eu Jihomoravský a Pardubický kraj a Vysočina

Seznam prodejců

Jméno Funkce Telefon Email Působnost
Pavel Pospíšil Vedoucí prodeje +420 736 620 159 pavel.pospisil@man.eu  
Luděk Bína Prodejce +420 736 620 192 ludek.bina@man.eu Čechy
Karel Tichánek Prodejce +420 734 286 263 karel.tichanek@man.eu Jížní a Východní Čechy a Morava

Seznam prodejců

Jméno Funkce Telefon Email Specializace Působnost
Andre Bärje Vedoucí oddělení použitých vozidel +420 731 412 959 andre.baerje@man.eu    
Radek Vinš Prodejce +420 739 483 582 radek.vins@man.eu Nákladní vozidla a dodávky Čechy
Kamil Hajsman Prodejce +420 703 180 340 kamil.hajsman@man.eu Nákladní vozidla a dodávky Čechy
Luděk Bína Prodejce +420 736 620 192 ludek.bina@man.eu Autobusy Čechy
Vít Kamenec Prodejce +420 736 502 917 vit.kamenec@man.eu Nákladní vozidla a dodávky Morava

Chcete více informací?

Konzultace? Jsme tady pro vás.