Kúpiť jazdené nákladné automobily so zdvíhacou pracovnou plošinou

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Všetky jazdené pracovné plošiny sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Optimálne riešenie
    Nákladné pracovné plošiny sú flexibilné na použitie a môžu sa použiť napr. na opravné a údržbové práce aj vo väčších výškach.

Jazdená zdvíhacia pracovná plošina sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdenú zdvíhaciu pracovnú plošinu

Nákladná pracovná plošina je väčšinou mobilná jednotka, na ktorej je inštalované hydraulické rameno alebo zdvíhacie zariadenie s nožnicovým pohonom, ktorá nesie aj individuálne pohyblivú alebo výškovo nastaviteľnú pracovnú platformu. Pre prípad, že pôjde o menšie opravy alebo čistiace práce, ponúka nákladná zdvíhacia pracovná plošina dobrú alternatívu k nákladnému pracovnému lešeniu.

Nákladné pracovné plošiny sú často vybavené hydraulickým ramenom a môžu sa namontovať na malé a veľké nákladné automobily – tým je zabezpečená vysoká mobilita. Klasické nožnicové pracovné plošiny ponúkajú výhodu, že môžu niesť väčšie platformy, ale sú nastaviteľné len vo svojej výške.

Či pre poľnohospodársku výrobu, veľké stavenisko alebo dielňu, na MAN TopUsed veľmi rýchlo nájdete vhodné jazdené vozidlo pre vašu prevádzku. Jednoducho vyfiltrujte podľa značky alebo modelu a zvoľte nákladnú pracovnú plošinu, ktorú potrebujete. Profitujte z vysokej kvality našich ponúk!

Nájsť vozidlá