Vitajte u MAN TopUsed

Top jazdené úžitkové vozidlo všetkých značiek

MAN TopUsed

Medzinárodná značka jazdených vozidiel spoločnosti MAN Truck & Bus SE.

Vitajte v MAN TopUsed – u vášho spoľahlivého partnera pre kvalitné, jazdené úžitkové vozidlá vo vyše 30 krajinách. Naša ponuka nákladných vozidiel, autobusov a dodávok zahŕňa všetky značky a typy. Vďaka našim 36 centrám MAN TopUsed sme aj vo vašej blízkosti.

Objavte svoje požadované úžitkové voidlo v našom vyhľadávači vozidiel a profitujte z kvality a spoľahlivosti našich vozidiel.

Naše služby však výrazne presahujú čistý predaj vozidla. Ponúkame vám tiež služby šité na mieru, ako sú flexibilné riešenia financovania, špeciálne zmluvy o opravách a údržbe, digitálne služby a prispôsobenia a prestavby vozidiel špecifické pre zákazníka. Naši experti MAN TopUsed vám radi poskytnú ďalšie podrobnosti na našich pobočkách.

Náš príslušb služieb pre vás

TopUsed kvalita

Top kvalita

Dôverujte našim odborníkom. Predtým, než sú ponúkané ako vozidlá MAN TopUsed, sú všetky vozidlá dôkladne skontrolované. Novšie aj staršie používané úžitkové vozidlá, u nás dostanete najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. O ešte väčšiu bezpečnosť sa stará MAN TopUsed pečať kvality.

TopUsed poradenstvo

Top poradenstvo

Všetko pre vašu spokojnosť. Váš partner MAN TopUsed vám poskytne kompetentné a rozsiahle poradenstvo, aby ste našli presne to správne jazdené vozidlo pre svoje použitie. MAN TopUsed ponúka ešte viac: Na želanie vám radi poradíme o individuálnych prispôsobeniach vozidla, prestavbách zameraných presne na vaše potreby alebo o kompletných systémových riešeniach. Nechajte si ešte dnes nezáväzne poradiť našimi odborníkmi. Tešíme sa na Vás.

TopUsed výber

Top výber

Profitujte pri MAN TopUsed zo širokej ponuky jazdených vozidiel. Okrem najväčšieho výberu jazdených vozidiel značiek MAN a NEOPLAN po celom svete má MAN TopUsed pre vás v ponuke pripravené aj vozidlá ďalších značiek, ako aj návesy a prívesy.

TopUsed financovanie

Top financovanie

Rozhodli ste sa pre kúpu jazdeného úžitkového vozidla?

Potom si vyberte finančné riešenie individuálne prispôsobené vašim potrebám MAN Financial Services. Vďaka presným znalostiam z odvetvia získate v vždy najlepšie poradenstvo.

TopUsed servis

Top servis

Sme tu pre vás, vždy a všade. Vďaka našej celoplošnej servisnej sieti po celom svete vám zaručujeme vždy krátke príjazdové trasy, rýchle vybavenie a krátke prestoje. Najmodernejšie vybavenie, originálne náhradné diely a špeciálne nástroje, ako aj odborníci, zabezpečujú pre vás v našich servisných miestach MAN prvotriednu starostlivosť.

Na našu zákaznícku linku MAN Mobile24 sa dovoláte nonstop 365 dní v roku na čísle

  • Tel. 00800 Mobile24
  • Tel. 00800 66 24 53 24

Prehľad služieb TopUsed

Naše servisné služby

Ponúkame vám flexibilné možnosti financovania pre kúpu vášho vozidla MAN TopUsed, ako aj individuálne servisné služby na mieru, ako sú zmluvy na opravy a údržbu, prispôsobenia vozidiel podľa zákazníka a záruky na jazdené vozidlá. Zamestnanci v našich pobočkách MAN TopUsed vám radi pomôžu pri vašom rozhodovaní.
Na prehľad

Máte otázky?

Nájdite svoju pobočku MAN TopUsed

Chcete sa dozvedieť viac?