O MAN TopUsed

Top jazdené úžitkové vozidlo všetkých značiek

Vitajte u MAN TopUsed.

Medzinárodná značka jazdených vozidiel spoločnosti MAN Truck & Bus SE.

Ponúkame vysokokvalitné, jazdené úžitkové vozidlá všetkých značiek a typov (nákladné vozidlá, autobusy a dodávky) vo viac ako 30 krajinách prostredníctvom 36 vlastných centier MAN TopUsed.

Hľadajte a nájdite svoj jazdený nákladný automobil, autobus alebo dodávku celkom jednoducho v našom jedinečnom vyhľadávači vozidiel a profitujte z vysokej kvality našich vozidiel.

K vášmu vozidlu vám poskytneme aj individuálne prispôsobené servisné služby, ako napríklad záruky na jazdené vozidlá po celej Európe, individuálne riešenia financovania, na mieru šité opravárenské a servisné zmluvy alebo prispôsobenia a prestavby vozidiel špecifické podľa zákazníka. Na ďalšie podrobnosti vám radi odpovedia špecialisti MAN TopUsed v našich pobočkách MAN TopUsed.

Náš prísľub služieb

TopUsed kvalita

Top kvalita

Dôverujte našim odborníkom. Predtým, než sú ponúkané ako vozidlá MAN TopUsed, sú všetky vozidlá dôkladne skontrolované. Novšie aj staršie používané úžitkové vozidlá, u nás dostanete najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. O ešte väčšiu bezpečnosť sa stará MAN TopUsed pečať kvality.

TopUsed poradenstvo

Top poradenstvo

Všetko pre vašu spokojnosť. Váš partner MAN TopUsed vám poskytne kompetentné a rozsiahle poradenstvo, aby ste našli presne to správne jazdené vozidlo pre svoje použitie. MAN TopUsed ponúka ešte viac: Na želanie vám radi poradíme o individuálnych prispôsobeniach vozidla, prestavbách zameraných presne na vaše potreby alebo o kompletných systémových riešeniach. Nechajte si ešte dnes nezáväzne poradiť našimi odborníkmi. Tešíme sa na Vás.

TopUsed výber

Top výber

Profitujte pri MAN TopUsed zo širokej ponuky jazdených vozidiel. Okrem najväčšieho výberu jazdených vozidiel značiek MAN a NEOPLAN po celom svete má MAN TopUsed pre vás v ponuke pripravené aj vozidlá ďalších značiek, ako aj návesy a prívesy.

TopUsed financovanie

Top financovanie

Rozhodli ste sa pre kúpu jazdeného úžitkového vozidla?

Potom si vyberte finančné riešenie individuálne prispôsobené vašim potrebám Volkswagen Financial Services. Vďaka presným znalostiam z odvetvia získate v vždy najlepšie poradenstvo.

TopUsed servis

Top servis

Sme tu pre vás, vždy a všade. Vďaka našej celoplošnej servisnej sieti po celom svete vám zaručujeme vždy krátke príjazdové trasy, rýchle vybavenie a krátke prestoje. Najmodernejšie vybavenie, originálne náhradné diely a špeciálne nástroje, ako aj odborníci, zabezpečujú pre vás v našich servisných miestach MAN prvotriednu starostlivosť.

Na našu zákaznícku linku MAN Mobile24 sa dovoláte nonstop 365 dní v roku na čísle

Tel. 00800 Mobile24

Tel. 00800 66 24 53 24

Prehľad služieb TopUsed

Naše servisné služby

Ponúkame vám flexibilné možnosti financovania pre kúpu vášho vozidla MAN TopUsed, ako aj individuálne servisné služby na mieru, ako sú zmluvy na opravy a údržbu, prispôsobenia vozidiel podľa zákazníka a záruky na jazdené vozidlá. Zamestnanci v našich pobočkách MAN TopUsed vám radi pomôžu pri vašom rozhodovaní.
Na prehľad

Máte otázky?

Nájdite svoju pobočku MAN TopUsed

Chcete sa dozvedieť viac?