Kúpiť jazdené nákladné automobily

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené úžitkové vozidlá sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Flexibilné možnosti financovania
    MAN TopUsed vám už ponúka ponuku služby lízingových a finančných ponúk.
  • Garancia a servis
    Profitujete z rozličných voliteľných možností záruky a hustej servisnej siete.

Jazdené nákladné automobily sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o prvotriedne jazdené nákladné automobily

Nákladný automobil z druhej ruky a napriek tomu skoro ako nový! S našimi jazdenými nákladnými automobilmi idete ekonomicky správnym smerom, nezávisle od ich použitia ako ťahač nákladného automobilu alebo nákladná vlaková súprava.

S jazdeným nákladným automobilom MAN posilníte svoj vozový park a zároveň ušetríte náklady – zaručená je aj efektivita a spoľahlivosť, rovnako aj vysoká hodnotová stabilita a nízke prestoje. Voliteľne vám ponúkame aj individuálne prispôsobené servisné služby, ako garancie na jazdené vozidlá po celej Európe, na mieru šité opravárenské a servisné zmluvy alebo riešenia špecifické pre zákazníka.

Od ťahača pre diaľkovú dopravu, nákladný automobil s nakladacím žeriavom alebo sklápač s pohonom všetkých kolies pre vysoké užitočné zaťaženie na stavenisku, od terénneho stavebného vozidla až po hasičské a zásahové vozidlá pre záchranársku akciu, v MAN TopUsed nájdete jazdené nákladné automobily presahujúce výrobcov vo všetkých hmotnostných kategóriách a s veľkou paletou výkonov. Od riešenia vašich prepravných úloh vás delí len niekoľko kliknutí. Rozbehnite vec a rozhýbte váš vozový park!

Nájsť vozidlá