DVE GENERÁCIE.
DNA SO SILOU LEVA.

V skratke

 • Dve generácie nákladných automobilov pre vás teraz na výber v MAN TopUsed
  Okrem osvedčených jazdených vozidiel MAN objavte teraz aj najnovšiu MAN TopUsed Truck Generation: perfektne servisovanú, rozsiahlo skontrolovanú, nanajvýš efektívnu a spoľahlivú.
 • Kompletný balík so silou leva
  Profitujte so silného kompletného balíka pre svoj podnikateľských úspech: počínajúc od jazdného, pracovného a obytného komfortu, cez bezpečnosť, efektivitu a konektivitu až po inovatívny servis a spektrum služieb MAN TopUsed.

Teraz v MAN TopUsed: Dve generácie nákladných automobilov

Osvedčená a najnovšia MAN TopUsed Truck Generation #SIMPLYMYTRUCK

Už po generácie sa profesionálne servisované a rozsiahlo skontrolované vozidlá MAN TopUsed starajú o vynikajúcu efektivitu a spoľahlivosť so stálou hodnotou. Teraz prichádza k osvedčenej MAN TopUsed Truck Generation nová a tá to má v sebe tiež. Vďaka vysokoefektívnej koncepcii jazdených vozidiel ponúka perfektnú súhru inovatívnej techniky vozidiel, smart technológií a digitálnych riešení pre trvalé zvýšenie efektivity. Tak profitujete hneď viackrát: Nielen posilníte svoj vozový park šetrne z hľadiska likvidity, ale navyše budete profitovať kompletného balíka so silou leva:

 • Prvotriedne zameranie na vodiča
  Optimálna práca, bezpečná jazda, uvoľnené bývanie vďaka úplne novému konceptu vnútorného priestoru zameranému na vodiča.

 • Optimálna disponibilita vozidla
  Spoľahlivá technológia MAN šetriaca palivo, inovatívne asistenčné systémy a digitálne služby pre maximálnu hospodárnosť a efektivitu

 • Vynikajúca hospodárnosť a efektivita
  Najvyššia kvalita, dlhé intervaly údržby a konštrukcia orientovaná na servis pre minimálne prestoje.

 • Silné partnerstvo
  Moderný manažment údržby a času, servisné zmluvy na mieru alebo individuálne riešenia s kompetentnou starostlivosťou počas celého životného cyklu vozidla.

ZISTIŤ VIAC

Ktorá MAN TopUsed Generation sa hodí k mojim požiadavkám?

Osvedčená MAN TopUsed Truck Generation

Všetky vozidlá

Najnovšia MAN TopUsed Truck Generation

Nové vozidlá

Máte otázky?

Kde je najbližšia pobočka MAN TopUsed?

Chcem zistiť viac o MAN TopUsed.