Kompletné jazdné súpravy

Kompletné jazdné súpravy

Buďte vyberavý: Dopravné riešenia na mieru

MAN TopUsed vám ponúka jedinečnú možnosť získať všetko pohodlne a jednoducho z jednej ruky. Od jednotlivého ťahača až po kompletnú jazdnú súpravu s vhodným návesom alebo prívesom, náš rozmanitý sortiment rôznych značiek a typov vám umožní optimálne transportné riešenie na mieru pre vaše nasadenie.

Prehľad

  • Prvotriedne poradenstvo
    Či nákladné automobily, dodávky autobusy, kompletné jazdné súpravy alebo prívesy a návesy rozličných typov a značiek, u nás ste správne. Profitujte z jedinečného servisu a našej expertízy pri jazdených vozidlách. Keď ste našli svoje požadované vozidlo, tešíme sa, že vás budeme môcť privítať v niektorej z našich pobočiek Man TopUsed a odborne vám poradiť.
  • Kvalita bez kompromisov
    Pri jazdených prívesoch a návesoch ponúkaných v MAN TopUsed ide o profesionálne upravené vrátené vozidlá, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky. Z väčšej časti pochádzajú tieto zo zásob prenajímateľov nákladných automobilov EURO-Leasing, dcérskej spoločnosti MAN Truck & Bus SE.
  • Vždy na mieste
    Naša ponuka ťahačov, prívesov a návesov je k dispozícii v celej Európe vo všetkých pobočkách MAN TopUsed. Ak by sme vaše požadované vozidlo niekedy nemali na sklade, radi pre vás vytvoríme objednávku vyhľadávania a poinformujeme vás o možných dostupných možnostiach. Náš prvý cieľ je a zostáva ponúknuť vám transportné riešenie perfektne prispôsobené na vaše požiadavky.

Máte otázky?

Nájdite svoju pobočku MAN TopUsed

Chcete sa dozvedieť viac?