Kúpiť jazdené automobily s cisternou/silom

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Všetky jazdené automobily s cisternou a silom sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Istá voľba
    Na základe ich špeciálnej konštrukcie sú automobily s cisternou a silom najlepším riešením pre bezpečnú prepravu kvapalín všetkého druhu alebo sypkého materiálu.

Jazdené automobily s cisternou a silom sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené automobily s cisternou a silom

Keď ide o prepravu kvapalín všetkého druhu alebo o sypký materiál, automobil so silom je nenahraditeľný, pretože pomocou svojej špeciálnej konštrukcie zabezpečí bezpečnú prepravu prepravovaného tovaru. Zároveň je zabezpečené jednoduché nakladanie a vykladanie obsahu. Automobily so silom sa odlišujú od iných nákladných konštrukcií okrúhlym vyhotovením. Vozidlá okrem toho disponujú aj sklápacím rebríkom na kapote – je tam na nastúpenie do vozidla. Bezpečnostná plošina umožňuje pešo prejsť celú dĺžku nádrže a celý kotol.

Nákladné automobily s cisternovou nadstavbou existujú v rôznych vyhotoveniach. Zatiaľ čo sú niektoré verzie čisto prepravnými vozidlami, majú mnohé nákladné automobily s cisternou na palube aj výbavu na odovzdanie nákladu. Z princípu sa líšia v pevne zastavaných cisternách a výmenných alebo nasadzovacích cisternách, ktoré sú buď kruhové, eliptické alebo v tvare skrine. Tak sa môžu automobily s cisternou bezpečne prepravovať kvapaliny akéhokoľvek druhu.

MAN TopUsed vám ponúka široké spektrum automobilov s cisternou a silom. Či na prepravu sypkého materiálu, jemného zrnitého materiálu alebo kvapalín každého druhu, náš vyhľadávač vozidiel vám na predaj ponúka jazdené stroje všetkých značiek a typov. Hľadajte a nájdite perfektné doplnenie pre váš vozový park a profitujte z výnimočnej kvality našich úžitkových vozidiel.

Nájsť vozidlá