Kúpiť jazdené autotransporty

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené transportéry na prepravu motorových vozidiel sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Veľa naraz
    Nákladné autotransporty dokážu uniesť do desiatich osobných automobilov alebo pripraviť odstavnú plochu pre jedno alebo viacero ťažkých vozidiel.

Jazdené vozidlo na prepravu osobných automobilov sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o prvotriedne jazdené autotransporty

Na prevoz áut sa používajú špeciálne zostrojené konštrukcie pre podvozky, prívesy a návesy v otvorenej alebo zatvorenej konštrukcii. Veľké autotransporty dokážu uniesť do desiatich osobných automobilov alebo pripraviť odstavnú plochu pre jedno alebo viacero ťažkých vozidiel.

V normálnom prípade sa autotransporty realizujú v otvorenej konštrukcii. Štandardný model disponuje dvojposchodovou konštrukciou. Modely pre prevoz ťažkých ťahačov, stavebných strojov, traktorov alebo iných ťažkých úžitkových vozidiel sú zostrojené na základe rozloženia hmotnosti a vysokej konštrukcie prepravného tovaru väčšinou ako návesy s nízkou ložnou plochou s ložnou plochou s dĺžkou štyri metre a viac. Takéto autotransporty môžu prepravovať užitočné zaťaženie väčšie ako 20 ton.

Pri cenných nových vozidlách, veteránoch alebo pretekárskych autách sa používajú uzatvorené autotransporty. K vybaveniu týchto do 14 metrov dlhých autotransportov patria nájazdové koľajnice alebo nakladacia plošina, pripevňovacie zariadenia a často aj hydraulické navijaky. V štandardných modeloch s konštrukciou vysokou štyri metre a užitočným zaťažením okolo desať ton sa môže na dvoch poschodiach prepravovať do šesť áut.

Nájdite správny jazdený transportér na prepravu motorových vozidiel v MAN TopUsed a profitujte z vysokej kvality našich úžitkových vozidiel. Ponúkame autotransporty presahujúce výrobcov z druhej ruky vo všetkých hmotnostných triedach a s veľkou paletou výkonov. Od riešenia vašich prepravných úloh vás delí len niekoľko kliknutí. Prineste váš prepravný tovar do cieľa bez škrabancov!

Nájsť vozidlá