Kúpiť jazdené ťahače nákladných automobilov

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené ťahače nákladných automobilov alebo návesy sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Praktický prístroj so všestranným použitím
    Ťahače sa nasadzujú predovšetkým v prevádzke na dlhé vzdialenosti a hodia sa na mnohé transporty tovaru ako objemná preprava alebo preprava ťažkých nákladov.

Jazdené ťahače nákladných automobilov sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené ťahače s pečaťou kvality

Diaľkoví vodiči, ktorí sú na cestách viac ako 130 000 km ročne, musia byť vždy bdelí a musia sa na svojom mobilnom pracovisku dobre cítiť. Preto jazdené ťahače v ničom nezaostávajú vo veciach komfortu a bezpečnosti jazdy: Tempomat odľahčuje vodiča na dlhých trasách, nezávislé kúrenie a klimatizácia sa starajú o príjemnú klímu a pohodlné postele o komfort pri spaní ako doma.

Ťahače sú praktickými všestrannými pomocníkmi, ktorí môžu ťahať každý druh návesu. Disponujú kabínou vodiča, riadenými a hnacími nápravami, motorom a prevodovkou. Okrem ložnej plochy sú vybavené točnicou – na ňu sa „pripojí“ náves a spojí sa s hlavným čapom. Keďže nie sú ťahače s návesom ovládateľné ako vlakové súpravy alebo jednotlivé nákladné automobily, nasadia sa najmä v diaľkovej nákladnej doprave alebo sa využijú ako staveniskové vozidlá v národnej alebo medzinárodnej doprave.

Ťahače s návesom nákladného automobilu z druhej ruky sú dobrou alternatívou k novému vozidlu. Preklikajte si náš vyhľadávač vozidiel – optimálny ťahač podľa vašich požiadaviek na vás čaká! V MAN TopUsed profitujete z veľkého výberu rozličných ťažných vozidiel za výhodné ceny, presahujúce výrobcov vo všetkých hmotnostných kategóriách a konštrukciách

Nájsť vozidlá