Kúpiť jazdené nákladné sklápače

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Všetky jazdené nákladné sklápače sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Mnohostranné použitie
    Nákladné sklápače sú robustné a mnohostranné a prichádzajú na stavenisko v prvej línii a používajú sa v poľnohospodárstve.

Nákladný jazdený sklápač sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o prvotriedne jazdené sklápače

Nákladné sklápače sa väčšinou používajú v stavebníctve na prepravu sypkých materiálov, často ale aj vo verejnej správe cestných správ alebo úradoch pre verejnú zeleň. V oblasti poľnohospodárstva sa často používajú sklápače na obilie s uzavretou konštrukciou alebo plachty na ochranu nakladania pred poveternostnými podmienkami.

Záber týchto úžitkových vozidiel začína pri dodávkach a siaha po nadmerné vozidlá s vyklápacou korbou na prepravu ťažkých nákladov, ktoré sa nasadzujú pri povrchovej ťažbe alebo pri kamiónovej doprave a môžu dosiahnuť hmotnosti približne sto ton. V cestnej premávke sa používajú sklápacie korby bežne na všetkých zvyčajných nákladných podvozkoch pričom sa pri ťažších nákladných automobiloch často nasadzujú ťahače návesov s návesmi a postavenými sklápacími korbami. Sklápacia korba je ložná plocha spojená sklápacím mechanizmom s podvozkom nosného vozidla, ktorá sa môže čiastočne podľa troch strán šikmo nastaviť aktiváciou tohto mechanizmu – tým sa ovplyvní vykladanie zámerným zosunutím nákladu z ložnej plochy. Vysoké užitočné zaťaženie a veľké objemy nákladu robia zo sklápačov v mnohých oblastiach bezkonkurenčných pomocníkov.

Hľadáte jednostranný sklápač, dvojstranný sklápač alebo trojstranný sklápač pre váš obchod? Tak si preklikajte vyhľadávač vozidiel MAN – perfektný jazdený sklápač na vás už čaká! V MAN TopUsed profitujete z veľkého výberu rozličných sklápačov za dobré ceny, presahujúce výrobcov vo všetkých hmotnostných kategóriách a konštrukciách MAN TopUsed vás pozýva!

Nájsť vozidlá