Kúpiť jazdené nákladné transportéry na prepravu dobytka

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Všetky jazdené nákladné transportéry na prepravu dobytka sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Pre dobro zvierat
    S profesionálne vybavenými vozidlami je vyhovujúca preprava dobytka, ošípaných a iných úžitkových zvierat optimálne zabezpečená.

Nákladný jazdený transportér na prepravu dobytka sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o prvotriedne jazdené transportéry na prepravu dobytka

Pri preprave živých zvierat je potrebné dbať na veľa vecí. Zo všetkých vecí musí byť zabezpečený bezpečná a šetrná preprava a starostlivosť podľa práva na ochranu zvierat do cieľového miesta. Na profesionálnu nákladnú prepravu dobytka sa používajú špeciálne vybavené nákladné prívesy a vozidlá. Pri nákladnej preprave úžitkových zvierat sa musí dbať na právne podmienky ohľadom vetrania, miesta umiestnenia a možností pitia.

Vybavenie transportov pre zvieratá sa prispôsobuje podľa druhu prepravy. Či jednoduchý jednonápravový robot prívesu na prepravu dobytka, nákladný automobil s 3 osami na prepravu dobytka alebo nákladný automobil s rampou na prepravu koňov, paleta prepravných riešení má široký rozsah.

V MAN TopUsed nájdete jazdené vozidlá presahujúce výrobcov na bezpečnú prepravu zvierat v rôznych vyhotoveniach a veľkostiach.

Nájsť vozidlá