Zakup używanych samochodów ciężarowych – ciągniki siodłowe

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Używane samochody ciężarowe – ciągniki siodłowe przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Praktyczne i uniwersalne
    Ciągniki siodłowe są wykorzystywane przede wszystkim w transporcie dalekobieżnym i nadają się do realizacji wielu transportów towarów, np. o dużej objętości lub masie.

Zakup używanego samochodu ciężarowego – ciągnika siodłowego się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane ciągniki siodłowe ze znakiem jakości

Kierowcy długodystansowi, którzy pokonują ponad 130 000 kilometrów rocznie, muszą zachowywać czujność za kierownicą i czuć się komfortowo w swoim mobilnym miejscu pracy. Dlatego używane ciągniki siodłowe nie pozostawiają nic do życzenia w kwestii komfortu i bezpieczeństwa jazdy: Tempomat odciąża kierowcę podczas długich podróży, ogrzewanie postojowe i urządzenie klimatyzacyjne zapewniają dobre samopoczucie w kabinie, a wygodne łóżka umożliwiają komfortowy sen – prawie jak w domu.

Ciągniki siodłowe są praktyczne i uniwersalne i mogą ciągnąć każdy rodzaj naczepy. Posiadają kabinę kierowcy, osie skrętne i napędowe, silnik oraz skrzynię biegów. Zamiast platformy ładunkowej wyposażone są w sprzęg siodłowy, na którym mocowana jest naczepa, która jest następnie łączona za pomocą czopu głównego. Ponieważ ciągniki siodłowe nie są tak zwrotne jak pojazdy przegubowe lub same samochody ciężarowe, są one używane głównie w dalekobieżnym transporcie towarowym lub jako pojazdy budowlane w transporcie krajowym lub międzynarodowym.

Używane samochody ciężarowe – ciągniki siodłowe to dobra alternatywa dla nowych pojazdów. Kliknij naszą wyszukiwarkę pojazdów — czeka na Ciebie zestaw siodłowy, który optymalnie odpowiada Twoim wymaganiom! W MAN TopUsed możesz skorzystać również z dużego wyboru różnych ciągników w atrakcyjnych cenach – różnych producentów i we wszystkich klasach wagowych oraz typach.

Znajdź pojazdy