Купити вживані вантажні сідлові тягачі

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані вантажні сідлові тягачі проходять комплексну перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Практична універсальність
    Сідлові тягачі в основному використовуються для магістральних перевезень і підходять для багатьох видів вантажних перевезень, як-от перевезення об’ємних вантажів або великовантажні перевезення.

Уживані вантажні сідлові тягачі таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних сідлових тягачів зі знаком якості

Водії далекого прямування, які проїжджають більше ніж 130 000 кілометрів на рік, мають не просто бути бадьорими, але й почуватися на своєму мобільному робочому місці максимально комфортно. Тому вживані сідлові тягачі пропонують усе, що тільки потрібно для комфорту й безпеки руху. Круїз-контроль знімає навантаження з водіїв під час їзди на великі відстані, система опалення та кондиціонер допомагають їм почувати себе добре, а ліжко для комфортного сну зручне, як удома.

Сідлові тягачі — це практичні універсали, які можуть тягнути причіп будь-якого типу. Сідлові тягачі мають кабіну водія, керований і ведучий мости, двигун і коробку передач. Замість вантажної платформи їх обладнано сідлово-зчіпним пристроєм — на ньому закріплюють напівпричіп, який з’єднується з поворотною цапфою. Оскільки сідлові автопоїзди не такі маневрені, як зчленовані поїзди або окремі вантажівки, вони в основному використовуються для магістральних перевезень або як будівельні автомобілі у сфері внутрішніх і міжнародних перевезень.

Уживані вантажні сідлові тягачі — це хороша альтернатива новим автомобілям. Натисніть на нашу систему пошуку транспортних засобів — на вас чекає зчленований автомобіль, який відповідає всім вашим вимогам! У MAN TopUsed пропонується великий вибір різноманітних сідлових тягачів за вигідними цінами з різними конструкціями в усіх вагових категоріях від різних виробників.

Знайти автомобілі