Kullanılmış dorse çekicili kamyon satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış kamyon dorse çekicileri veya dorseli çekiciler size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Pratik Çok Yönlü Araçlar
    Dorse çekicileri, özellikle de uzun yolda kullanılmaktadır ve büyük hacimli nakliyeler veya ağır yük nakliyeleri gibi birçok mal nakliyesi için uygundur.

Dorse çekicili kamyonları kullanılmış almak karşılığını verir!

Kalite mührüne sahip kullanılmış dorse çekicileri ile filonuzu güçlendirin

Yılda 130.000 kilometre üzerinde sürüş yapan uzun yol sürücülerinin sadece her zaman tamamen uyanık kalması ve seyyar çalışma yerlerinde kendilerini iyi hissetmeleri gerekir. Bu nedenle kullanılmış dorse çekicileri konfor ve sürüş güvenliği konusunda hiçbir eksik bırakmıyor: Sürüş hızı ayarlama sistemi (FGR) uzun yollarda sürücünün yükünü hafifletir, bağımsız kalorifer ve klima sistemi iyi hissettiren bir iklim sağlar ve rahat yataklar neredeyse evinizdeki uyku konforunu sunar.

Dorse çekicileri, her türlü yarı römorku çekebilen, pratik, çok amaçlı araçlardır. Bir sürücü kabinine, direksiyon aksı ve tahrikli aksa, motor ve şanzımana sahiptir. Yükleme alanı yerine bir dorse bağlantısına sahiptir; bu bağlantıya yarı römork "oturtulur" ve ana mile bağlanır. Çekici-dorse katarları, çekici-römork katarları veya tek başına kamyonlar kadar çevik olmadığı için esas olarak uzun yol mal taşımacılığında veya ulusal veya uluslararası yollarda inşaat sahası araçları olarak kullanılır.

İkinci el kamyon çekici-dorse katarları, yeni araçlar için iyi bir alternatiftir. Araç bul hizmetimize göz atın; isteklerinize en iyi şekilde uyan yarı römork çekicisi sizi bekliyor! MAN TopUsed'da tüm üreticilerin tüm ağırlık sınıfındaki ve yapı türündeki farklı çekici araçları için uygun fiyatlarla geniş seçenekler bulacaksınız.

Araçları bulun