Kúpiť jazdený nákladný automobil s nadstavbou

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Nákladné automobily s nadstavbou sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Optimálne riešenia pre nadstavby
    Či pre poľnohospodárstvo, stavenisko, prepravu áut alebo potravín – v MAN TopUsed nájdete perfektný nákladný automobil s nadstavbou.

Jazdený nákladný automobil s nadstavbou sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené nákladné automobily s nadstavbou

Či pre poľnohospodárstvo, na stavenisku, pri preprave potravín alebo nápojov, v doprave sa používajú rozličné konštrukcie v závislosti od druhu a množstva prepravovaného tovaru.

Ak hľadáte nákladný automobil pre balíkové a expresné služby, odporúča sa úžitkové vozidlo so skriňovou nadstavbou vrátane nákladnej zdvíhacej plošiny alebo dvojitých dverí (vzadu). Pre chladiarenskú prepravu sa používajú mrazničky, ktoré sú zvyčajne vybavené chladičom – bočné steny, dno a kryt sa upevnia do sendvičovej konštrukcie, aby sa tovar perfektne izoloval. Veľmi obľúbeným riešením konštrukcie je nadstavba s plachtou. Tu pozostáva konštrukcia len z kovového lešenia, na ktoré je napnutá posuvná plachta. Pri valníkovej konštrukcii je nákladný automobil hore otvorený – náklad je zabezpečený bočnými stenami. S týmto typom konštrukcie sa podporuje predovšetkým tovar, ktorý je odolný voči dažďu a iným poveternostným podmienkam. Pri sklápačoch môže byť konštrukcia nastavená šikmo stlačením tlačidla, aby sa náklad skĺzol z prívesu. Kvapaliny ako palivá, chemikálie, mlieko alebo voda sa prepravujú s cisternovou nadstavbou. V konštrukciách pre autotransporty sa väčšinou môže prepravovať do deväť vozidiel, ktoré sú usporiadané do dvoch úrovní. Ďalšie konštrukcie sa používajú pri prevoze dobytka, prevoze nápojov v chladiacich vozidlách, pri odťahovacom vozidle až po konštrukcie na účely bývania.

V MAN TopUsed nájdete jazdené nákladné automobily a stavebné stroje rozličných výrobcov s konštrukčnými riešeniami vrátane dodatočných rozšírení ako posuvné steny a dvojité dvere – všetko, čo potrebujete pre vaše prepravné úlohy. Len kliknite a profitujte z vynikajúceho stavu našich vozidiel.

Nájsť vozidlá