Zakup używanych podwozi samochodów ciężarowych

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Używane podwozia samochodów ciężarowych przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane przez firmę MAN. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Podstawa nadwozi
    Ze względu na swoją elastyczność, podwozia samochodów ciężarowych mogą być wykorzystywane na wiele sposobów i są szczególnie niezastąpione jako pojazdy budowlane, samochody do przewozu napojów lub w pojazdach specjalnych, takich jak straż pożarna.

Zakup używanych podwozi się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane podwozia samochodów ciężarowych z górnej półki

Podwozia samochodów ciężarowych stanowią bazę wielu samochodów ciężarowych i są zwykle projektowane jako konstrukcja ramowa – na tych ramach umieszczane są wymagane nadwozia. Podwozia samochodów ciężarowych pełnią funkcję podparcia dla napędu, nadwozia i ładunku oraz stabilizowania ich w celu ochrony przed siłami zewnętrznymi. Ze względu na ich podstawową elastyczność montażu nadwozi, są bardzo wszechstronne i dlatego są niezbędnym narzędziem, zwłaszcza w branży budowlanej lub w wielu innych obszarach zastosowań.

Podwozia samochodów ciężarowych są stosowane w transporcie dalekobieżnym, ale także w krótkich i średnich trasach, które stawiają specjalne wymagania pojazdom użytkowym. Możliwe nadwozia obejmują różne odmiany furgonów (zamknięte systemy transportowe) lub wywrotek (nadających się zwłaszcza do transportu towarów sypkich). Podwozie samochodu ciężarowego często składa się z kabiny kierowcy na ramie z co najmniej dwiema osiami.

W MAN TopUsed znajdziesz duży wybór różnych podwozi samochodów ciężarowych w najlepszych cenach i dobrej jakości. W zależności od wymaganego wariantu z dwiema, trzema lub nawet czterema osiami, żądaną mocą silnika, napędem, masą całkowitą i rodzajem nadwozia – nasza wyszukiwarka pojazdów oferuje wysokiej jakości używane podwozia wszystkich marek i typów. Uzyskaj najlepszą jakość z drugiej ręki!

Znajdź pojazdy