Koupit použité tahače, nákladní automobily

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité nákladní automobily, tahače jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování – navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Praktické univerzální vozidlo
    Tahače se využívají především v provozu na dlouhé vzdálenosti a jsou vhodné pro dopravu různého nákladu je doprava velkého a těžkého nákladu.

Kupovat použité tahače se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité tahače s pečetí kvality

Řidiči kamionů, kteří ročně najezdí více než 130 000 kilometrů, musí být neustále bdělí a také se na svém mobilním pracovišti musí dobře cítit. Použité tahače nenechávají v otázkách komfortu a bezpečnosti při jízdě žádné přání nesplněné: Tempomat (regulace rychlosti jízdy) usnadňuje práci řidiče na dlouhých trasách, nezávislé topení a klimatizace zajišťují příjemné prostředí v kabině a pohodlná lůžka se postarají o komfortní spaní skoro jako doma.

Tahače jsou praktičtí všeumělové, kteří jsou schopní tahat všechny možné návěsy. Disponují kabinou řidiče, řízenou a hnací nápravou, motorem a převodovkou. Místo ložné plochy jsou vybaveny točnicí – na ní se „navěsí“ sedlový návěs a připojí hlavním čepem. Protože nejsou tahače s návěsem tak dobře ovladatelné jako nákladní automobily s přívěsem nebo jednotlivé nákladní automobily, využívají se především v nákladním provozu na dlouhé vzdálenosti nebo jako staveništní vozidla ve vnitrostátním nebo mezinárodním provozu.

Tahače s návěsem z druhé ruky jsou dobrou alternativou k novému vozidlu. Proklikejte se naším vyhledávačem vozidel – čeká na vás tahač, který optimálně splňuje vaše požadavky! V MAN TopUsed profitujete z velkého výběru různých tažných vozidel za výhodné ceny, od mnoha výrobců ve všech hmotnostních třídách a konstrukcích.

Hledat vozidla