Купити вживане шасі вантажних автомобілів

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані шасі вантажних автомобілів проходять перевірку MAN, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Основа для кузовів
    Завдяки своїй універсальності шасі вантажних автомобілів можна використовувати по-різному, і вони особливо необхідне для будівельних машин, вантажівок для перевезення напоїв або для спеціальних транспортних засобів, наприклад, для автомобілів пожежної команди.

Уживані шасі таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних шасі вантажних автомобілів найвищого класу

Шасі вантажних автомобілів — це основа багатьох вантажівок. Зазвичай воно має рамну конструкцію, на якій розміщується необхідне навісне обладнання. Шасі вантажних автомобілів призначено для підтримки привода, кузова й корисного навантаження та для забезпечення їх стабілізації від впливу зовнішніх сил. Завдяки своїй фундаментальній гнучкості при розміщенні навісного обладнання вони дуже універсальні а, отже, незамінні, особливо в галузі будівництва та багатьох інших сферах застосування.

Шасі вантажних автомобілів використовуються для магістральних перевезень, а також для перевезень на короткі й середні відстані, для яких установлено особливі вимоги до комерційних автомобілів. Доступні різні варіанти навісного обладнання: від кузовів-фургонів (закриті транспортні системи) до кузовів-самоскидів (передусім придатних для перевезення сипучих вантажів). Зазвичай шасі вантажних автомобілів складається з кабіни водія на рамній конструкції із двома та більше осями.

У MAN TopUsed пропонується великий вибір різних шасі вантажних автомобілів за кращими цінами та відмінної якості. Залежно від необхідного варіанту із двома, трьома або навіть чотирма осями, бажаної потужності двигуна, привода, загальної ваги й типу кузова — наша система пошуку транспортних засобів пропонує якісні вживані шасі всіх марок і типів. Переконайтесь, що вживані шасі можуть бути високої якості!

Знайти автомобілі