Купити вживані вантажні самоскиди з механізмом скочування контейнерів

Знайти автомобілі

Переваги для вас

  • Знак якості
    Уживані самоскиди з механізмом скочування контейнерів проходять комплексну перевірку, перш ніж їх буде запропоновано в розділі MAN TopUsed. Більше надійності гарантується знаком якості MAN TopUsed.
  • Фінансування та обслуговування
    MAN TopUsed пропонує лізинг і фінансування. Крім цього, також можна вибрати варіанти гарантії та першокласного обслуговування.
  • Надзвичайна швидкість
    Завдяки спеціальній гідравлічній конструкції самоскиди з механізмом скочування контейнерів або інше навісне обладнання вантажних автомобілів можна завантажувати, розвантажувати та повторно завантажувати за декілька хвилин.

Уживані вантажні самоскиди з механізмом скочування контейнерів таки варто купувати!

Посилюйте свій автопарк за допомогою наших уживаних самоскидів із механізмом скочування контейнерів зі знаком якості

Особливість вантажних самоскидів із механізмом скочування контейнерів полягає в тому, що транспортні контейнери можуть скочуватися із шасі. Змінні транспортні ящики також називаються контейнерами для скочування й доступні в різних конструкціях, залежно від сфери застосування — наприклад, корито, відкрите зверху, використовується для транспортування крупнозернистих сипучих вантажів, як-от щебінь і верхній шар ґрунту. Завдяки самоскиду з механізмом скочування контейнери або інше навісне обладнання можна завантажувати, розвантажувати й повторно завантажувати всього за кілька хвилин.

Основою самоскиду з механізмом скочування контейнерів, як правило, є шасі, оснащене гідравлічною конструкцією з навантажувальним гачком. Вид гідравлічної конструкції на борту вживаного самоскида з механізмом скочування контейнерів залежить від ваших вимог. Якщо ви транспортуєте контейнери переважно однієї і тієї ж величини, вам цілком вистачить звичайної стріли. Використання телескопічної стріли стане перевагою, якщо ви часто транспортуєте контейнери різної величини, висотні умови є дуже обмеженими, контейнери потрібно піднімати в горизонтальному положенні чи завантажувати їх на залізничні вагони-платформи.

Знайдіть ідеальний автомобіль-перевізник у MAN TopUsed! Чи то самоскид із механізмом скочування чи знімання контейнерів — на нашій платформі можна знайти оптимальне рішення для будь-яких завдань. Скористайтесь перевагами великого вибору різноманітних самоскидів за вигідними цінами з різними конструкціями в усіх вагових категоріях від різних виробників.

Знайти автомобілі