Kúpiť jazdený nákladný nosič kontajnerov

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené nosiče kontajnerov sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Extra rýchle
    Vďaka hydraulike zameranej na špecifické úlohy sa môžu nosiče kontajnerov alebo iné konštrukcie pri nákladných automobiloch v priebehu niekoľkých minút naložiť, vyložiť a preložiť.

Jazdený nákladný nosič kontajnerov sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdený nosič kontajnerov s pečaťou kvality

Zvláštnosťou nákladných nosičov kontajnerov je to, že prepravné kontajnery nachádzajúce sa na podvozku sa môžu odmotať. Vymeniteľné prepravné debny sa nazývajú aj nosiče kontajnerov a sú podľa oblasti použitia dostupné v rozličných prevedeniach – tak slúži napríklad koryto otvorené zhora pri transporte hrubého sypkého materiálu ako je stavebná sutina a ornica. S nosičom kontajnerov je nakladanie, vykladanie a prekladanie kontajnerov alebo iných konštrukcií možné v priebehu niekoľkých minút.

Základ nosiča kontajnerov tvorí podvozok, ktorý je vybavený hydraulickou nadstavbou vrátane zdvíhacieho háku. Druh hydraulickej nadstavby jazdeného nosiča kontajnerov na palube závisí od vašich požiadaviek. Keď prepravujete hlavne jednotnú veľkosť kontajnerov, úplne stačí normálny výložník. Teleskopický výložník je naproti tomu výhodou, keď často prepravujete rozličné veľkosti kontajnerov, keď sú obmedzené výškové pomery, keď sa majú kontajnery vyťahovať s malým sklonom alebo sa má kontajner preložiť na železničný vagón.

Nájdite perfektné nákladné vozidlo u MAN TopUsed! Či nosič kontajnerov alebo nakladač kontajnerov – na našej platforme nájdete optimálne riešenie pre vaše úlohy. Profitujte z veľkého výberu rozličných ťažných vozidiel za výhodné ceny, presahujúce výrobcov vo všetkých hmotnostných kategóriách a vyhotoveniach.

Nájsť vozidlá