Kúpiť jazdené nákladné valníky

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené nákladné automobily s valníkovou nadstavbou sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Plné naloženie
    Vďaka zhora otvorenej ložnej plochy sa dajú sypké materiály, ako aj neskladný a veľkoplošný prepravný tovar prepraviť bez problémov.

Nákladná jazdená korba valníka sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené nákladné automobily s valníkovou konštrukciou

Nákladné automobily s valníkovým automobilom sú robustné a flexibilné – patria k najobľúbenejších úžitkovým vozidlám v stavebníctve, poľnohospodárstve a lesnom hospodárstve. Pre valník je charakteristická ložná plocha otvorená nahor, na ktorej sa dajú v prvom rade bez problémov prepravovať sypké materiály ale aj neskladné a veľkoformátové bremená. Podľa účelu použitia môžu byť nákladné automobily s valníkom dodatočne doplnené žeriavom alebo sa môže zmeniť ich funkcia vďaka hydraulickému mechanizmu. Nákladné zdvíhacie plošiny sa môžu podľa modelu sklápať na jednej, dvoch alebo troch stranách, čo zvlášť zjednodušuje nakladanie a vykladanie.

Na prepravu obzvlášť ťažkých nákladov je jazdený nákladný automobil s valníkom ideálnou voľbou s úsporným a výkonným dieselovým motorom. Rozhodnutie medzi jednou alebo viacerými poháňanými osami vždy závisí od prepravnej úlohy. Vďaka svojej nízkej hrane ložnej plochy a nástupnej výške umožňuje nákladný automobil s valníkom s čelným pohonom vyššiu výšku nákladu a užitočné zaťaženie.

Ak chcete okrem strojov a materiálu prepravovať aj svojich zamestnancov, vyplatí sa jazdený nákladný automobil s korbou valníka s dvojitou kabínou – v normálnom prípade disponujú nákladné automobily s valníkom radom sedadiel v kabíne vodiča.

MAN TopUsed vám ponúka široké spektrum nákladných automobilov s valníkom. Či pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, náš vyhľadávač vozidiel ponúka jazdené stroje rozličných poskytovateľov, modelových radov, variantov motorizácie a cenových tried. Hľadajte a nájdite perfektné doplnenie pre váš vozový park a profitujte z výnimočnej kvality našich úžitkových vozidiel.

Nájsť vozidlá