Kúpiť jazdené komunálne vozidlá

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Všetky jazdené úžitkové vozidlá sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    Všetky jazdené úžitkové vozidlá sa komplexne otestujú predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Poriadok a bezpečnosť
    Komunálne vozidlá vykonávajú nevyhnutnú službu pre verejné prevádzky, cestné služby, záchranárstvo, hasičov alebo likvidáciu odpadu.

Jazdené komunálne vozidlá sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené komunálne vozidlá

Komunálne vozidlá vykonávajú dôležitú službu v mnohých oblastiach verejného života. V cestnej službe sa používajú posypové vozidlá, snehové pluhy alebo zametacie vozidlá, aby sa mohli cesty a chodníky bezpečne používať počas štyroch ročných období. Pri upratovacích prácach po ťažkom nečase alebo údržbe systémov kanálov sú špeciálne komunálne vozidlá nenahraditeľnými pomocníkmi.

Životne dôležitú úlohu preberajú komunálne vozidlá, ktoré sú nasadené záchrannou službou – aby sa rýchlo dostavili na miesto nasadenia, sú často mimoriadne silno motorizované. Tieto špeciálne vozidlá sú vybavené skriňovou nadstavbou, ktorá ponúka miesto na zariadenia na poskytnutie prvej pomoci, pacientov a zdravotnícky personál.

Miestni hasiči môžu pre svoju prácu siahnuť na dodávky ako kabíny pre posádku a špeciálne vybavené nákladné automobily. Hasičské vozidlá na hasenie sú postavené na základe stredných a ťažších nákladných automobilov.

Menšie smetiarske autá sú postavené na základe dodávok. Sú vybavené napríklad kontajnermi a lismi na odpadky. Konštrukcie veľkých vozidiel na odvoz odpadkov majú kapacitu 20 kubických metrov a disponujú zdvíhacím prvkom a integrovanými lismi na odpadky.

Výrobcovia komunálnych vozidiel ponúkajú rad rozličných úžitkových vozidiel, nadstavieb a neseného náradia. Od záchranného vozidla na prepravu chorých cez snehový pluh v zimnej službe až po automobil na čistenie kanálov, v MAN TopUsed nájdete jazdené komunálne vozidlá vo všetkých hmotnostných triedach a pre všetky možnosti použitia. Len kliknite a profitujte z vysokej kvality ponúkaných vozidiel.

Nájsť vozidlá