Kullanılmış kamyon şasisi satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış kamyonlar şasileri size sunulmadan önce MAN tarafından test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Üstyapıların Temeli
    Kamyon şasileri, esneklikleri sayesinde çok yönlü bir şekilde kullanılabilmektedir ve özellikle de inşaat aracı, içecek aracı olarak veya özel itfaiye gibi özel araçlarda vazgeçilmezdir.

Şasileri kullanılmış almak karşılığını verir!

Kullanılmış kamyon şasileri ile filonuzu güçlendirin

Kamyon şasileri, birçok kamyonun temelini teşkil eder ve genellikle çerçeve şeklinde tasarlanmışlardır; bu çerçeveler üzerine gerekli üstyapılar yerleştirilir. Kamyon şasilerinin işlevi, tahrik sistemini, karoseri ve taşıma yükünü taşımak ve dış kuvvetlerin etkilerine karşı dengelemektir. Temel olarak çok çeşitli üstyapıları takılabildiği için çok yönlü bir şekilde kullanılabilmekte ve bu nedenle özellikle de inşaat sektöründe veya diğer birçok kullanım alanında vazgeçilmez bir ekipmandır.

Kamyon şasileri uzun yolda ise ticari araca yönelik özel gereksinimleri olan kısa ve ortalama nakliyeler için kullanılmaktadır. Olası üstyapılar arasında kapalı kasaların farklı çeşitleri (kapalı taşıma sistemleri) veya damper üstyapısı türleri (özellikle de dökme malzemenin taşınmasına uygun olanlar) yer almaktadır. Bir kamyon şasisi genellikle iki deva daha fazla aks bulunan bir çerçeve yapı üzerindeki bir sürücü kabininden meydana gelmektedir.

MAN TopUsed'da en iyi fiyatlara ve iyi kaliteye sahip farklı kamyon şasileri için geniş bir yelpaze bulacaksınız. Gereken çeşidin iki, üç veya dört akslı mı olduğuna, istediğiniz motor gücüne, tahrik sistemine, toplam ağırlığa ve üstyapı türüne bağlı olarak araç bul hizmetimiz size her marka ve tipte yüksek kaliteli, kullanılmış şasiler sunar. En iyi ikince el kalitesini kaçırmayın!

Araçları bulun