POCZUJ WOLNOŚĆ:
ABONAMENT NA NOWY e TGE –
TERAZ ZE SPECJALNYM PAKIETEM

Skontaktuj się z nami: Chętnie udzielimy Ci porady
eTGE

W skrócie

  • Pakiet kompleksowej obsługi
    Pakiet zawiera już raty leasingowe, umowę serwisową Comfort Plus na życzenie i gwarancję na mechanizm napędowy – dla maksymalnego bezpieczeństwa planowania.
  • Elastyczny termin i najlepsza oferta na przejęcie pojazdu
    Masz do wyboru trzy okresy leasingu: 18, 24 lub 30 miesięcy. Po upływie terminu możesz kupić pojazd od firmy MAN na korzystnych warunkach lub zwrócić go do firmy MAN.
  • 33 proc. rat leasingowych jest za darmo
    Firma MAN płaci ostatnią trzecią część raty leasingowej.

Używany i już elektryczny

Jeździsz przez miasto kilka razy dziennie? Skorzystaj zatem z zalet elektrycznego vana MAN eTGE i atrakcyjnej oferty naszych pojazdów używanych. Napęd elektryczny jest szczególnie odpowiedni dla przedsiębiorstw rzemieślniczych, do użytku lokalnego w mieście lub do usług transportowych w obrębie miast lub pomiędzy nimi. Cicha praca pojazdu Cię zaskoczy. Samochód eTGE jest pojazdem o zerowej emisji, co czyni go bardziej zrównoważonym wyborem od pojazdu z silnikiem spalinowym tłokowym.

Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat nowego pojazdu MAN eTGE.

Zainteresował Cię nasz asortyment pojazdów używanych?

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aktualną ofertą używanych pojazdów eTGE .

Dowiedz się więcej

Umowa o świadczenie usług

Pakiet kompleksowej obsługi

Umowa serwisowa MAN Comfort Plus i gwarancja MAN na układ napędowy na życzenie są już zawarte w pakiecie. Wszystkie usługi i prace przeglądowe wymienione w planie konserwacji pojazdu są już uwzględnione. Dla Ciebie oznacza to maksymalne bezpieczeństwo planowania i wysoką dostępność pojazdu.

Raty leasingowe

Jedna trzecia rat leasingowych jest bezpłatna

Firma MAN pokrywa jedną trzecią kosztów leasingu: Na przykład eTGE możesz wydzierżawić na 24 miesiące – ale płacisz tylko za 16 miesięcy. Firma MAN przekaże Ci koszty za pozostałe 8 miesięcy.

Komfort to nasz standard

Komfort to nasz standard

Pełne wyposażenie w standardzie, w tym: wszystkie fabryczne systemy wspomagania, elektroniczne urządzenie klimatyzacyjne, amortyzowane siedzenie kierowcy, podgrzewana przednia szyba, nawigacja MAN z 8-calowym wyświetlaczem, tempomat, kamera cofania, reflektory Full LED itp.

Czysta moc pod maską

Czysta moc pod maską

Mocny i trwały silnik elektryczny do stosowania w dużym ruchu miejskim. Układ napędowy jest niezwykle cichy i elastyczny, co czyni go idealnym partnerem do stosowania w ruchu miejskim, szczególnie dla tych, którzy muszą wcześniej wyjść. Imponująca funkcjonalność i wydajność operacyjna.

Idealny do zastosowań miejskich

Idealny do zastosowań miejskich

Realistyczne zasięgi 120–130 km na wszystkich trasach śródmiejskich i poza miastem – duża rezerwa dla średnich dziennych dystansów 60–80 km.

Zawsze za kółkiem

Zawsze za kółkiem

Pełna mobilność pojazdu dzięki pakietowi usług, przeszkolonym zespołom mechaników i zastosowaniu oryginalnych części zamiennych MAN. Kolejna zaleta to długie godziny otwarcia naszych warsztatów i gwarancja mobilności w przypadku awarii.

Znajdź swoją lokalizację MAN TopUsed

Chcesz dowiedzieć się więcej?