Koupit použité podvozky pro nákladní automobily

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité podvozky pro nákladní automobily jsou v MAN nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed nabízí možnosti leasingu a financování– navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Základ pro nástavby
    Díky své flexibilitě jsou podvozky pro nákladní automobily všestranně použitelné a nepostradatelné především jako staveništní vozidla, vozidla pro přepravu nápojů nebo u speciálních vozidel, jako jsou hasičská vozidla.

Kupovat použité podvozky se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité špičkové podvozky pro nákladní automobily

Podvozky pro nákladní automobily tvoří základ mnoha nákladních automobilů a jsou zpravidla koncipovány jako rámová konstrukce – na tyto rámy se nasazují potřebné nástavby. Podvozky pro nákladní automobily mají funkci nést pohon, karoserii a užitečné zatížení a stabilizovat je vůči působení vnější síly. Díky své základní flexibilitě ve výměně nástaveb jsou velmi všestranně použitelné, a proto jsou nepostradatelným pomocníkem především ve stavebnictví a v mnoha dalších oblastech použití.

Podvozky pro nákladní automobily se používají v provozu na dlouhé vzdálenosti, ale také v přepravě na krátké a střední vzdálenosti, které kladou speciální požadavky na užitkové vozidlo. K možným nástavbám patří různé variace skříňových nástaveb (uzavřené přepravní systémy) nebo také druhy sklápěcích nástaveb (především pro přepravu sypkých materiálů). Podvozek pro nákladní automobily tvoří často kabina řidiče na hrázděné konstrukci se dvěma nebo více nápravami.

V MAN TopUsed najdete velký výběr různých podvozků pro nákladní automobily za skvělé ceny a v dobré kvalitě. Podle potřebné varianty se dvěma třemi nebo i čtyřmi nápravami, požadovaného výkonu motoru, pohonu, celkové hmotnosti a druhu nástavby – náš vyhledávač vozidel vám nabízí kvalitní, použité podvozky všech značek a typů. Zajistěte si nejlepší kvalitu z druhé ruky!

Hledat vozidla