Zažijte svobodu: Předplatné na zájezdový autobus – nyní s akčním balíčkem

Kontaktujte nás: Rádi vám poradíme
Předplatné na zájezdový autobus

Přehledně

  • Kompletní atraktivní balíček
    Tento balíček již zahrnuje leasingové splátky, servisní smlouvu Comfort Plus a záruku na pohonné ústrojí – pro maximální jistotu při plánování.
  • Flexibilní délka platnosti a nejlepší nabídka při převzetí vozidla
    Můžete si vybrat jednu ze tří dob platnosti leasingu: 18, 24 nebo 30 měsíců. Po uplynutí doby platnosti smlouvy můžete vozidlo od společnosti MAN odkoupit za výhodných podmínek.
  • 33 procent leasingových splátek zdarma
    MAN přebírá poslední třetinu leasingových splátek.

Čtyři argumenty pro předplatné na autobus

Podporujeme odvětví autobusové zájezdové dopravy v těžkých časech atraktivním a flexibilním balíčkem: Proto jsme pro vás připravili prvotřídní balíček, který kromě leasingových splátek zahrnuje také údržbu, což vám dává jistotu při finančním plánování. Navíc vám darujeme třetinu celkových nákladů na leasing a po uplynutí doby platnosti můžete vozidlo výhodně odkoupit. Využijte této nabídky hned teď – náš „autobus v předplatném“ platí pouze do doby, dokud budou vozidla k dispozici.

Servisní smlouva

Kompletní atraktivní balíček

Servisní smlouva MAN Comfort Plus a záruka na pohonné ústrojí MAN jsou již zahrnuty v balíčku. Součástí balíčku jsou tedy všechny služby a prohlídky uvedené v plánu údržby vašeho vozidla. Pro vás to znamená maximální jistotu při plánování a vysokou dostupnost vozidel.

Na naše servisní služby

Leasingové splátky

Třetina leasingových splátek zdarma

MAN přebírá třetinu nákladů na leasing: Například si autobus pronajmete na 24 měsíců, ale platíte pouze za 16 měsíců. Náklady na zbývajících 8 měsíců vám daruje společnost MAN.

Flexibilní doba platnosti

Flexibilní doba platnosti

O době trvání leasingové smlouvy rozhodujete vy: 18, 24 nebo 30 měsíců. Po uplynutí doby platnosti smlouvy máte možnost vozidlo převzít za výhodných podmínek nebo ho jednoduše vrátit.

Hygienická opatření

Hygienická opatření na nejvyšší úrovni

Zájezdový autobus MAN TopUsed si můžete nechat vybavit také našimi hygienickými ochrannými prvky, jako jsou vnitřní vzduchové filtry, dávkovače dezinfekčních prostředků nebo hygienické ochranné stěny.

Naše hygienická opatření

Chcete se na něco zeptat?

Najděte pobočku MAN TopUsed

Chcete se dozvědět více?