Kullanılmış kamyon makaralı damperi satın alımı

Araçları bulun

Avantajları

  • Kalite Mührü
    Kullanılmış makaralı damperler size sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir. MAN TopUsed Kalite Mührü ilave güvenlik sağlar.
  • Finansman ve Servis
    MAN TopUsed, size finansal kiralama ve finansman olanakları sunuyor; ayrıca garanti seçenekleri ve birinci sınıf servis avantajlarına da sahipsiniz.
  • Fazlasıyla Hızlı
    İşe özel hidrolik aksam sayesinde makaralı konteynerler veya diğer üstyapılar birkaç dakika içinde kamyona takılabilir, sökülebilir veya aktarılabilir.

Kamyon makaralı damperlerini kullanılmış almak karşılığını verir!

Kalite mührüne sahip kullanılmış makaralı damperler ile filonuzu güçlendirin

Kamyon makaralı damperlerini özel kılan şey, şasinin üzerindeki nakliye haznelerinin aşağı kaydırılabilmesidir. Değiştirilebilen bu nakliye kutuları, makaralı hazne olarak da adlandırılmaktadır ve kullanım alanına göre farklı tasarımları vardır. Örneğin moloz ve toprak gibi kaba dökme malzemeler taşınırken üstü açık bir kova kullanılır. Makaralı damper ile konteynerlerin veya başka üstyapıların yüklenmesi, boşaltılması ve aktarılması birkaç dakika içinde gerçekleştirilebilir.

Makaralı damperin temelini kanca lifti bulunan bir hidrolik üstyapı ile donatılmış bir araç şasisi teşkil eder. Kullanılmış bir makaralı damperin sahip olması gereken hidrolik sistem, sizin ne istediğinize bağlıdır. Temel olarak tek bir büyüklükte konteynerler taşıyorsanız normal bir vinç kolu tamamen yeterli olacaktır. Buna karşın sıklıkla farklı büyüklüklerde konteynerler taşıyorsanız, yükseklik koşulları darsa, konteynerlerin düz bir şekilde yukarı çekilmesi gerekiyorsa veya demir yolu vagonlarına aktarılması gerekiyorsa teleskopik bir vinç kolu avantaj sağlayacaktır.

MAN TopUsed'da mükemmel taşıyıcı aracı bulacaksınız! İster makaralı damper olsun isterse indirmeli damper; platformumuzda işleriniz için en iyi çözümü bulabilirsiniz. Tüm üreticilerin tüm ağırlık sınıfındaki ve modellerindeki farklı damperleri için uygun fiyatlarla geniş seçenekler bulacaksınız.

Araçları bulun