Kúpiť jazdené nákladné podvozky

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené nákladné podvozky testuje MAN predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Základ pre konštrukcie
    Na základe ich flexibility sú podvozky nákladné podvozky mnohostranne použiteľné a predovšetkým nenahraditeľné ako stavebné vozidlo, vozidlo na prepravu nápojov alebo pri špeciálnych vozidlách, ako hasičské vozidlo.

Jazdené podvozky sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o prvotriedne jazdené nákladné podvozky

Nákladné podvozky tvoria základ mnohých nákladných automobilov a spravidla sú koncipované v rámovej konštrukcii – na tieto rámy sa nasadia potrebné konštrukcie. Nákladné podvozky majú funkciu niesť motor, karosériu a užitočné zaťaženie a stabilizovať proti vonkajším silovým pôsobeniam. Na základe ich podstatnej flexibility v upevnení konštrukcií sú mnohostranne použiteľné a preto sú nenahraditeľným pracovným prostriedkom predovšetkým aj v stavebníctve alebo v mnohých iných oblastiach použitia.

Nákladné podvozky sa ale v prevádzke na dlhé vzdialenosti používajú aj na krátke a stredné transporty, ktoré kladú špeciálne požiadavky na úžitkové vozidlo. Medzi možné konštrukcie sa počítajú rôzne variácie skriňových nadstavieb (uzatvorené prepravné systémy) alebo druhy sklápacích nadstavieb (vhodné predovšetkým na prepravu sypkých materiálov). Nákladný podvozok sa často skladá z kabíny vodiča na rámovej konštrukcii s dvomi alebo viacerými osami.

Na MAN TopUsed nájdete veľký výber rôznych nákladných podvozkov za top ceny a dobrú kvalitu. Podľa požadovaného variantu s dvomi, tromi alebo aj štyrmi osami, želaným výkonom motora, pohonom, celkovou hmotnosťou a typom konštrukcie – náš vyhľadávač vozidiel vám ponúka vysokohodnotné, jazdené podvozky všetkých značiek a typov. Zabezpečte si najlepšiu kvalitu z druhej ruky!

Nájsť vozidlá