Kúpiť jazdený nákladný automobil s miešačkou betónovej zmesi

Nájsť vozidlá

Vaše výhody

  • Pečať kvality
    Jazdené nákladné automobily s miešačkou betónovej zmesi testuje MAN predtým, ako sú ponúkané. O dodatočnú bezpečnosť sa stará pečať kvality MAN TopUsed.
  • Financovanie a servis
    MAN TopUsed vám ponúka lízingové a finančné ponuky – k tomu profitujete z voliteľných možností záruky a prvotriedneho servisu.
  • Úsporná práca
    Použitie miešačky na betón nešetrí len čas – odľahčení budú aj pracovníci na stavenisku a priebeh sa optimalizuje.

Jazdená nákladná miešačka betónovej zmesi sa oplatí kúpiť!

Posilnite svoj vozový park o jazdené nákladné automobily s miešačkou betónovej zmesi

Betón je jednou z najdôležitejších stavebnín, iba v Nemecku sa ročne vyrobí okolo 60 miliónov kubických metrov betónu. Transportbetón sa nákladnými miešačkami betónovej zmesi, ktoré jazdia na troch až piatich nápravách, prepravuje na staveniská a tam sa okamžite spracúva. Nie bezdôvodne patrí pojazdná miešačka betónovej zmesi svetovo k najobľúbenejším stavebným vozidlám.

Vozidlá s miešačkou betónovej zmesi sú vybavené tak, že môžu betón na cieľovom mieste odborne odovzdať. Pomôžu pritom násypné žľaby, ktoré sa podľa potreby môžu postaviť. Okrem toho disponuje väčšina miešačiek betónovej zmesi plastovou rúrkou, s ktorou sa môže betón spravovať niekoľkometrovým úsekom. Na zabezpečenie tekutosti betónu sú miešačky betónovej zmesi dodatočne vybavené zariadením na skvapalnenie. Popri čerpadlách betónovej zmesi existujú na podporu oblasti použitia aj kombinované pojazdné čerpadlá miešačky betónovej zmesi – tu je miešací bubon o niečo menší ako pri čisto pojazdných miešačkách.

Miešajte s nami a nájdite vhodné úžitkové vozidlo na vašu prepravu betónu v MAN TopUsed. Miešačky betónovej zmesi sa ponúkajú s pečaťou kvality MAN. Zvoľte si hľadaný úžitkový stroj a zoraďte podľa úložného priestoru, hmotnostnej triedy a modelu – od perfektného transportéra pre vaše podnikanie vás delí len niekoľko kliknutí.

Nájsť vozidlá