Zakup używanych samochodów ciężarowych do samodzielnego rozładunku

Znajdź pojazdy

Zalety

  • Znak jakości
    Przed wystawieniem na sprzedaż wszystkie pojazdy do samodzielnego rozładunku są kompleksowo sprawdzane. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia znak jakości MAN TopUsed.
  • Finansowanie i serwis
    MAN TopUsed ma oferty leasingu i finansowania – poza tym można skorzystać z wybieranych opcji gwarancji i doskonałego serwisu.
  • Bardzo szybko
    Dzięki odpowiednio dostosowanej hydraulice tych samochodów ciężarowych, kontenery i inne nadwozia mogą być załadowywane, rozładowywane i przeładowywane w ciągu kilku minut.

Zakup używanego samochodu ciężarowego - pojazdy do samodzielnego rozładunku się opłaca!

Wzmocnij swoją flotę o używane samochody ciężarowe - pojazdy do samodzielnego rozładunku

Specjalnością pojazdów do samodzielnego rozładunku jest możliwość rozładunku pojemników transportowych znajdujących się na podwoziu. Wymienne skrzynie transportowe nazywane są również pojemnikami do samodzielnego rozładunku i występują w różnych wersjach, w zależności od obszaru zastosowania – np. koleba otwarta od góry służy do transportu gruboziarnistych towarów sypkich takich jak gruz budowlany i gleba. Za pomocą pojazdu do samodzielnego rozładunku kontenery lub inne nadwozia można załadować, rozładować i przeładować w ciągu zaledwie kilku minut.

Podstawą pojazd do samodzielnego rozładunku jest podwozie wyposażone w nadwozie hydrauliczne z podnośnikiem hakowym. To, jakie nadwozie hydrauliczne powinien mieć na pokładzie używany pojazd do samodzielnego rozładunku, zależy od wymagań klienta. Jeśli przewozi on głównie kontenery tej samej wielkości, normalny wysięgnik jest w zupełności wystarczający. Natomiast wysięgnik teleskopowy jest korzystny, jeśli często przewożone są kontenery o różnych rozmiarach, wysokość jest ograniczona, kontenery są wciągane na płasko lub mają być przeniesione na wagony kolejowe.

Znajdź idealny pojazd nośny w MAN TopUsed! Pojazdy do samodzielnego rozładunku – na naszej platformie znajdziesz optymalne rozwiązanie do swoich zadań. Skorzystaj również z dużego wyboru różnych wywrotek w atrakcyjnych cenach – różnych producentów i we wszystkich klasach wagowych oraz wersjach.

Znajdź pojazdy