Poczuj wolność: Nowa subskrypcja autokarowa – teraz ze specjalną ofertą

Skontaktuj się z nami: Chętnie udzielimy Ci porady.
Abonament na autokar

W skrócie

  • Pakiet kompleksowej obsługi
    Pakiet zawiera już raty leasingowe, umowę serwisową Comfort Plus i gwarancję na mechanizm napędowy – dla maksymalnego bezpieczeństwa planowania.
  • Elastyczny termin i najlepsza oferta na przejęcie pojazdu
    Masz do wyboru trzy okresy leasingu: 18, 24 lub 30 miesięcy. Po upływie terminu możesz kupić pojazd od firmy MAN na korzystnych warunkach lub zwrócić go do firmy MAN.
  • 33 proc. rat leasingowych jest za darmo
    Firma MAN płaci ostatnią trzecią część raty leasingowej.

Cztery argumenty za abonamentem na autokar

Wspieramy branżę autokarową w trudnych czasach atrakcyjnym i elastycznym pakietem całościowym: Dlatego przygotowaliśmy najwyższej klasy pakiet, który oprócz rat leasingowych obejmuje już konserwację, zapewniając bezpieczeństwo planowania finansowego. Dodatkowo dajemy Ci jedną trzecią całkowitych kosztów leasingu i możliwość taniego zakupu pojazdu na koniec okresu. Zdobądź go już teraz — nasza oferta „autobus na abonament” jest dostępna tylko wtedy, gdy dostępne są pojazdy.

Umowa o świadczenie usług

Pakiet kompleksowej obsługi

Umowa serwisowa MAN Comfort Plus i gwarancja MAN na układ napędowy są już zawarte w pakiecie. Wszystkie usługi i prace przeglądowe wymienione w planie konserwacji pojazdu są już uwzględnione. Dla Ciebie oznacza to maksymalne bezpieczeństwo planowania i wysoką dostępność pojazdu.

Nasze umowy serwisowe

Raty leasingowe

Jedna trzecia rat leasingowych jest bezpłatna

Firma MAN pokrywa jedną trzecią kosztów leasingu: Na przykład autokar możesz wydzierżawić na 24 miesiące – ale płacisz tylko za 16 miesięcy. Firma MAN przekaże Ci koszty za pozostałe 8 miesięcy.

Elastyczny termin

Elastyczny termin

Ustalenie okresu obowiązywania umowy leasingowej: 18, 24 lub 30 miesięcy. Po upływie terminu wynajmu możesz przejąć pojazd na korzystnych warunkach lub po prostu go zwrócić.

Środki higieniczne

Środki ochrony higienicznej na górze

Opcjonalnie autokar MAN TopUsed można wyposażyć w nasze środki ochrony higienicznej, takie jak wewnętrzne filtry powietrza, dozowniki środków dezynfekujących lub ścianki ochronne.

O naszych środkach higieny

Znajdź swoją lokalizację MAN TopUsed

Chcesz dowiedzieć się więcej?