Koupit použité nákladní automobily s natahováky kontejnerů

Hledat vozidla

Vaše výhody

  • Pečeť kvality
    Použité natahováky kontejnerů jsou nejprve důkladně prověřeny a až poté nabídnuty k prodeji. Ještě větší jistotu zajišťuje pečeť kvality MAN TopUsed.
  • Financování a servis
    MAN TopUsed vám nabízí možnosti leasingu a financování – navíc můžete profitovat z volitelných možností záruky a prvotřídního servisu.
  • Extra rychle
    Díky specifické hydraulice je možné abroll kontejnery nebo jiné nástavby nákladního automobilu během několika minut naložit, vyložit nebo přeložit.

Kupovat použité nákladní automobily s natahováky kontejnerů se vyplatí!

Rozšiřte svůj vozový park o použité natahováky kontejnerů s pečetí kvality

Zvláštností nákladních automobilů s natahováků kontejnerů je, že přepravní zásobníky umístěné na podvozku mohou sjet dolů. Výměnné přepravní zásobníky, nazývané také abroll kontejnery, jsou podle oblasti použití k dostání v různých provedeních – například nahoře otevřená mulda slouží k přepravě hrubých sypkých materiálů jako je stavební suť a zemina. S natahovákem kontejnerů je naložení, vyložení a přeložení kontejnerů nebo jiných nástaveb možné pouze během několika málo minut.

Základem natahováku kontejnerů je podvozek vybavený hydraulickou nástavbou včetně systému na zvedání kontejneru pomocí háku. Jakou hydraulickou nástavbu by měl být použitý natahovák kontejnerů vybavený, závisí na vašich požadavcích. Pokud převážíte hlavně stejně velké kontejnery, zcela stačí běžný výložník. Teleskopický výložník se vyplatí, pokud často převážíte různě velké kontejnery, výškové poměry jsou omezené, kontejner má být natažen naplocho nebo se mají kontejnery překládat na železniční vagóny.

Najděte si v MAN TopUsed perfektní vozidlo s nakládacím zařízením! Ať natahováky nebo nakladače kontejnerů – na naší platformě najdete optimální řešení pro své úlohy. Profitujte z velkého výběru různých sklápěčů za výhodné ceny, od mnoha výrobců ve všech hmotnostních třídách a konstrukcích.

Hledat vozidla