Kompletní soupravy

Kompletní soupravy

Buďte vybíraví: Přepravní řešení na míru

MAN TopUsed vám nabízí možnost získat vše pohodlně a jednoduše z jedné ruky. Naše rozmanitá nabídka různých značek a typů vám umožní najít optimální a na míru šité řešení přepravy, od jednotlivých tahačů až po kompletní soupravu s odpovídajícím návěsem nebo přívěsem.

Přehledně

  • Prvotřídní poradenství
    Ať už se jedná o nákladní automobily, autobusy, dodávky, kompletní soupravy nebo přívěsy a návěsy různých typů a značek, jste na správném místě. Využijte výhod jedinečných služeb a vysoké odbornosti při nákupu použitých vozidel. Jakmile si najdete svůj vysněný vůz, rádi vás přivítáme na jedné z našich poboček MAN TopUsed a poskytneme vám odborné poradenství.
  • Kvalita bez kompromisů
    Použité přívěsy a návěsy nabízené v MAN TopUsed jsou profesionálně repasované vrácené produkty, které splňují nejvyšší požadavky. Většina z nich pochází ze zásob leasingové společnosti EURO-Leasing, dceřiné společnosti MAN Truck & Bus SE.
  • Vždy na místě
    Náš sortiment tahačů, návěsů a přívěsů je vám k dispozici na všech pobočkách MAN TopUsed po celé Evropě. Pokud požadované vozidlo nemáme skladem, rádi pro vás vytvoříme objednávku a informujeme vás o možných variantách. Naším prvořadým cílem je a zůstává nabídnout vám řešení přepravy dokonale přizpůsobené vašim požadavkům.

Chcete se na něco zeptat?

Najděte pobočku MAN TopUsed

Chcete se dozvědět více?